Lexmark 72K2XCE | Cartridge | Cyan
Savybės
- Tipas: Cartridge
- Spausdinimo spalvos: Cyan
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: 72K2XCE
Lexmark 72K2XCE | Cartridge | Cyan
| Gamintojo kodas | 72K2XCE |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lexmark |
| Tipas | Cartridge |
| Spausdinimo spalvos | Cyan |
| Spausdinimo technologija | Laser |
| Juostos suderinamumas | Lexmark |
| Suderinami produktai | CS820 |
| Kiekis pakuotėje | 1 dalių |
| Vidutinis puslapių kiekis (spalvotai / CMY, ISO / IEC 19798) | 22000 puslapiai |
| Kilmės šalis | Europe |
| Gaminio spalva | Black |
| Kasetės talpa | High |
| Pakuotės plotis | 49.8 cm |
| Pakuotės gylis | 17.7 cm |
| Pakuotės aukštis | 18.6 cm |
| Paketo svoris | 1.38 g |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 72K2XCE |
| Net weight | 0.924 kg |
| Gross weight | 1.32 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.396 kg |
| Gross depth (mm) | 170.00 mm |
| Gross width (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 500.00 mm |
| WEEE tax | No |
| Embeeded battery | No |
| Paper/Pasteboard | 317 g |
| Plastic (No PET) | 79 g |
| Producer | Lexmark |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.