Lexmark 71C0W00 | Waste Container | N/A
Savybės
- Tipas: Waste Container
- Spausdinimo spalvos: N/A
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: 71C0W00
Lexmark 71C0W00 | Waste Container | N/A
| Gamintojo kodas | 71C0W00 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lexmark |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 403.00 mm |
| Gross weight | 3.09 kg |
| Gross width (mm) | 260.00 mm |
| Net weight | 1.36 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 734.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.73 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Warranty | 3 mėn. |
| Tipas | Waste Container |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 71C0W00 |
| Lapų kiekis | 170000 puslapiai |
| Suderinami produktai | CX735adse, CS730de |
| Spausdinimo spalvos | N/A |
| Palette Qty | 55 dalių |
| Producer | Lexmark |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.