Lexmark 71C0H40 | Toner cartridge | Yellow
Technical details
- Producer: Lexmark
Lexmark 71C0H40 | Toner cartridge | Yellow
| Gamintojo kodas | 71C0H40 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lexmark |
| Gross depth (mm) | 185.00 mm |
| Gross height (mm) | 90.50 mm |
| Gross weight | 0.45 kg |
| Gross width (mm) | 117.00 mm |
| Net weight | 0.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 7.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Lexmark |
| Spausdinimo spalvos | Yellow |
| Tipas | Toner cartridge |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 71C0H40 |
| Suderinami produktai | Lexmark CS730de, Lexmark CX730de |
| Lapų kiekis | 10500 puslapiai |
| Palette Qty | 441 dalių |
| Warranty | 3 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.