Lexmark 66S0ZA0 | Cartridge | Black
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: 66S0ZA0
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Black
- Tipas: Cartridge
Lexmark 66S0ZA0 | Cartridge | Black
| Gamintojo kodas | 66S0ZA0 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lexmark |
| Gross depth (mm) | 400.00 mm |
| Gross height (mm) | 330.00 mm |
| Gross weight | 1.86 kg |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Net weight | 1.56 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 220.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Lexmark |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 66S0ZA0 |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Tipas | Cartridge |
| Lapų kiekis | 75000 puslapiai |
| Palette Qty | 47 dalių |
| Warranty | 3 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.