Lexmark 58D2000 Black Return Program Toner Cartridge | Lexmark
Lexmark 58D2000 Black Return Program Toner Cartridge | Lexmark
100,92 €
Išankstinis užsakymas
Išankstinis užsakymas
| Gamintojo kodas | 58D2000 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lexmark |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Paper/Pasteboard | 160 g |
| Plastic (No PET) | 40 g |
| Gross weight | 1.23 kg |
| Gross depth (mm) | 395 mm |
| Gross width (mm) | 147 mm |
| Gross height (mm) | 220 mm |
| Volume (m3) | 0.0127743 m³ |
| Net weight | 1.03 kg |
| Tare weight (kg) | 0.2 kg |
| Palette Qty | 68 dalių |
| Producer | Lexmark |















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.