Lexmark | Accessory | 200-Sheet Universally Adjustable Tray with Drawer | Grey
Savybės
- Gaminio spalva: Grey
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: 200-Sheet Universally Adjustable Tray with Drawer
- Gamintojo prekės serija: Accessory
294,76 €
Išankstinis užsakymas
Lexmark | Accessory | 200-Sheet Universally Adjustable Tray with Drawer | Grey
| Gamintojo kodas | 30G0871 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lexmark |
| Gross depth (mm) | 152.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross weight | 1.23 kg |
| Gross width (mm) | 244.00 mm |
| Net weight | 1.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 182.00 g |
| Plastic (No PET) | 45.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.23 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Lexmark |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 200-Sheet Universally Adjustable Tray with Drawer |
| Gamintojo prekės serija | Accessory |
| Gaminio spalva | Grey |
| Funkcijos | 200‑sheet Universally Adjustable Trays can be used to print forms with a minimum length of five inches when installed either in the integral tray location or in a 250‑sheet drawer under a 250‑sheet integral tray. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.