Lexmark | X950, X952, X954 Card for Prescribe Emulation | 22Z0187
Lexmark | X950, X952, X954 Card for Prescribe Emulation | 22Z0187
294,76 €
Išankstinis užsakymas
Išankstinis užsakymas
| Gamintojo kodas | 22Z0187 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lexmark |
| Gross depth (mm) | 216.00 mm |
| Gross height (mm) | 38.00 mm |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Gross width (mm) | 152.00 mm |
| Net weight | 0.10 kg |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Lexmark |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 22Z0187 |
| Gamintojo prekės serija | X950, X952, X954 Card for Prescribe Emulation |













Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.