Lexmark 25K Corporate Toner Cartridge (CX725) | Toner cartridge | Cyan
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Cyan
- Tipas: Toner cartridge
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: 25K Corporate Toner Cartridge (CX725)
555,96 €
Išankstinis užsakymas
Lexmark 25K Corporate Toner Cartridge (CX725) | Toner cartridge | Cyan
| Gamintojo kodas | 84C2HCE |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lexmark |
| Gross weight | 0.534 kg |
| Net weight | 0.434 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.002282 m³ |
| WEEE tax | No |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross width (mm) | 163 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Embeeded battery | No |
| Paper/Pasteboard | 86 g |
| PET | 3 g |
| Plastic (No PET) | 11 g |
| Spausdinimo spalvos | Cyan |
| Tipas | Toner cartridge |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 25K Corporate Toner Cartridge (CX725) |
| Suderinami produktai | CX725de / CX725dhe / CX725dthe |
| Lapų kiekis | 16000 puslapiai |
| Palette Qty | 379 dalių |
| Producer | Lexmark |
| Warranty | 3 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.