Lexmark 25A0013 | Staple Cartridges (3 pack) | Staple Cartridges
Savybės
- Tipas: Staple Cartridges
Technical details
- Gaminio pavadinimas: Staple Cartridges (3 pack)
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: 25A0013
177,61 €
Išankstinis užsakymas
Lexmark 25A0013 | Staple Cartridges (3 pack) | Staple Cartridges
| Gamintojo kodas | 25A0013 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lexmark |
| Suderinami produktai | C6160 / C792de / C792de Gov HV / C792de Gov LV / C792dhe / C792dhe Gov LV / C792dte / C792e / C935dn / C935dtn / C935dttn / C935hdn / C950de / CS796de / CS796de with 4-years Parts Only (Maintenance Kit included) / CS820de / CS820dte / CS820dtfe / M5155 / |
| Warranty | 0 mėn. |
| Kiekis | 3 |
| Tipas | Staple Cartridges |
| Gaminio pavadinimas | Staple Cartridges (3 pack) |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 25A0013 |
| Lapų kiekis | 3 x 5,000 staples puslapiai |
| Net weight | 0.50 kg |
| Gross weight | 0.58 kg |
| WEEE tax | No |
| Gross depth (mm) | 130.00 mm |
| Gross height (mm) | 55.00 mm |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| Paper/Pasteboard | 69 g |
| PET | 2 g |
| Plastic (No PET) | 9 g |
| Palette Qty | 1510 dalių |
| Producer | Lexmark |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.