Lexar SSD | NQ100 | 2000 GB | SSD form factor 2.5″ | Solid-state drive interface SATA III | Read speed 550 MB/s
Technical details
- Producer: Lexar
284,59 €
Turime
Lexar SSD | NQ100 | 2000 GB | SSD form factor 2.5″ | Solid-state drive interface SATA III | Read speed 550 MB/s
| Gamintojo kodas | LNQ100X002T-RNNNG |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lexar |
| Gross depth (mm) | 105.00 mm |
| Gross height (mm) | 15.00 mm |
| Gross weight | 0.07 kg |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Net weight | 0.03 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 26.00 g |
| Plastic (No PET) | 7.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Lexar |
| Palette Qty | 7837 dalių |
| Stacionaraus disko talpa | 2000 GB |
| Skaitymo greitis | 550 MB/s |
| Standžiojo disko sąsaja | SATA III |
| SSD formos faktorius | 2.5" |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | NQ100 |
| Gamintojo prekės serija | SSD |
| Warranty | 36 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.