Lexar SSD | NM790 | 8000 GB | SSD form factor M.2 2280 | Solid-state drive interface M.2 NVMe | Read speed 7400 MB/s | Write speed 6500 MB/s
Technical details
- Producer: Lexar
1132,02 €
Turime
Lexar SSD | NM790 | 8000 GB | SSD form factor M.2 2280 | Solid-state drive interface M.2 NVMe | Read speed 7400 MB/s | Write speed 6500 MB/s
| Gamintojo kodas | LNM790X008T-RNNNG |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lexar |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross weight | 0.06 kg |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Net weight | 0.05 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Lexar |
| Stacionaraus disko talpa | 8000 GB |
| Rašymo greitis | 6500 MB/s |
| Skaitymo greitis | 7400 MB/s |
| Standžiojo disko sąsaja | M.2 NVMe |
| SSD formos faktorius | M.2 2280 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | NM790 |
| Gamintojo prekės serija | SSD |
| Palette Qty | 5236 dalių |
| Warranty | 60 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.