Lexar PLAY | 128 GB | microSDXC | Flash memory class 10
Technical details
- Producer: Lexar
Lexar PLAY | 128 GB | microSDXC | Flash memory class 10
| Gamintojo kodas | LMSPLAY128G-BNSNG |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lexar |
| Gross depth (mm) | 5.00 mm |
| Gross height (mm) | 140.00 mm |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Net weight | 0.01 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Lexar |
| Talpumas | 128 GB |
| Atmintuko klasė | 10 |
| Tipas | microSDXC |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PLAY |
| Palette Qty | 12343 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.