Lenovo
| Gamintojo kodas | 64A9GAT1EK |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lenovo |
| Gross depth (mm) | 1370.00 mm |
| Gross height (mm) | 850.00 mm |
| Gross weight | 22.70 kg |
| Gross width (mm) | 185.00 mm |
| Net weight | 17.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 4000.00 g |
| Plastic (No PET) | 800.00 g |
| Tare weight (kg) | 4.80 kg |
| Volume (m3) | 0.22 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | Lenovo |
| Palette Qty | 8 dalių |
| Warranty | 36 mėn. |

























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.