Lenovo | ZG38C05739 | 68 W | USB-C Wall Charger
Energijos valdymas
- Išvesties galia: 68 W
Technical details
- Tipas: USB-C Wall Charger
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: ZG38C05739
Lenovo | ZG38C05739 | 68 W | USB-C Wall Charger
| Gamintojo kodas | ZG38C05739 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lenovo |
| Gross depth (mm) | 95.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross weight | 0.053 kg |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.028 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Lenovo |
| Palette Qty | 11368 dalių |
| Net weight | 0.025 kg |
| Išvesties galia | 68 W |
| Tipas | USB-C Wall Charger |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | ZG38C05739 |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.