Lenovo | Y | Gaming Mouse Pad | 350x250x3 mm | Black/Red
Dizainas
- Gaminio spalva: Black/Red
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: Y
Technical details
- Tipas: Gaming Mouse Pad
Svoris ir matmenys
- Matmenys (P x Gx A): 350x250x3 mm
Lenovo | Y | Gaming Mouse Pad | 350x250x3 mm | Black/Red
| Gamintojo kodas | GXY0K07130 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lenovo |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gaminio spalva | Black/Red |
| Žaidimų pelės kilimėlis | Yes |
| Paviršiaus spalva | Image |
| Medžiaga | Microfibre |
| Atrama riešui | N |
| Plotis | 250 cm |
| Gylis | 350 cm |
| Storis | 3 mm |
| Svoris | 100 g |
| Kiekis | 1 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Y |
| Tipas | Gaming Mouse Pad |
| Matmenys (P x Gx A) | 350x250x3 mm |
| Net weight | 0.14 kg |
| Gross weight | 0.204 kg |
| Paper/Pasteboard | 56.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.064 kg |
| Gross depth (mm) | 260.00 mm |
| Gross width (mm) | 60.00 mm |
| Gross height (mm) | 60.00 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 923 dalių |
| Producer | Lenovo |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.