Lenovo Wired VoIP Headset 5000 (Teams) | Built-in microphone | USB Type-A, USB Type-C | Black
Technical details
- Producer: Lenovo
32,40 €
Turime
Lenovo Wired VoIP Headset 5000 (Teams) | Built-in microphone | USB Type-A, USB Type-C | Black
| Gamintojo kodas | 4XD1R88995 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lenovo |
| Gross depth (mm) | 185.00 mm |
| Gross height (mm) | 58.00 mm |
| Gross weight | 0.31 kg |
| Gross width (mm) | 184.00 mm |
| Net weight | 0.14 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 140.00 g |
| Plastic (No PET) | 21.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.16 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Lenovo |
| Palette Qty | 438 dalių |
| Mikrofono jautrumas | -40 dB |
| Frequency | 20-20k kHz |
| Jungties tipas | USB Type-A, USB Type-C |
| Spalva | Black |
| Įmontuotas mikrofonas | Yes |
| Suderinamos operacinės sistemos | Windows 10, Windows 11 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Wired VoIP Headset 5000 (Teams) |
| Varža | 32 Ω |
| Warranty | 36 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.