Lenovo | WebCam | ThinkVision MC60 (S) Monitor Webcam
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: ThinkVision MC60 (S) Monitor Webcam
- Gamintojo prekės serija: WebCam
Lenovo | WebCam | ThinkVision MC60 (S) Monitor Webcam
| Gamintojo kodas | 4XC1K97399 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lenovo |
| Gross depth (mm) | 113.00 mm |
| Gross height (mm) | 62.00 mm |
| Gross weight | 0.201 kg |
| Gross width (mm) | 172 mm |
| Net weight | 0.121 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 0.08 g |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Volume (m3) | 0.001205032 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 881 dalių |
| Gaminio spalva | Black |
| Įmontuotas mikrofonas | Yes |
| Warranty | 36 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | ThinkVision MC60 (S) Monitor Webcam |
| PET | 50.00 g |
| Gamintojo prekės serija | WebCam |
| Suderinamumas | Compatible with select Lenovo ThinkVision monitors |
| Connections | 1 x USB 2.0 |
| Suderinamos operacinės sistemos | Windows 10,Windows 11 |
| Producer | Lenovo |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.