Lenovo | Webcam | 500 FHD
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: 500 FHD
- Gamintojo prekės serija: Webcam
Lenovo | Webcam | 500 FHD
| Gamintojo kodas | 4XC1D66055 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lenovo |
| Gross depth (mm) | 113 mm |
| Gross height (mm) | 62 mm |
| Gross weight | 0.364 kg |
| Gross width (mm) | 140 mm |
| Net weight | 0.224 kg |
| Packing quantity | 18 dalių |
| Plastic (No PET) | 70 g |
| Tare weight (kg) | 0.14 kg |
| Volume (m3) | 0.00098084 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 70 g |
| Kabelio ilgis | 1.8 m |
| Maksimali vaizdo raiška | 1920 pikseliai |
| Gaminio spalva | Black |
| Montavimo tipas | Clip |
| Visas HD | Yes |
| Įmontuotas mikrofonas | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 500 FHD |
| PET | 50.00 g |
| Gamintojo prekės serija | Webcam |
| Tipas | Mounting: On the monitor / desktop |
| Gross depth master carton | 440 mm |
| Gross width master carton | 375 mm |
| Gross height master carton | 200 mm |
| Net weight master carton | 5.346 kg |
| Tare weight master carton | 0.33 kg |
| Palette Qty | 936 dalių |
| Producer | Lenovo |
| Warranty | 12 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.