Lenovo WebCam | 310 FHD
Technical details
- Producer: Lenovo
Lenovo WebCam | 310 FHD
| Gamintojo kodas | GXC1S15024 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lenovo |
| Gross depth (mm) | 137.00 mm |
| Gross height (mm) | 62.00 mm |
| Gross weight | 0.37 kg |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Net weight | 0.25 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 17.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Lenovo |
| Palette Qty | 1849 dalių |
| Įmontuotas mikrofonas | Yes |
| Vaizdo raiška | 1920 x 1080 pikseliai |
| Kitos savybės | The Lenovo 310 FHD Webcam is a flexible, affordable Full HD conferencing webcam. Its high-definition video quality,stereo audio, flexible mounting and physical privacy shutter make the video calls extremely simple and efficient. Top Features FHD resolution @30 fps Chat in Full Stereo Physical Privacy Shuttle Veratile mounting options (Tripod support) |
| Suderinamos operacinės sistemos | Windows 11,Windows 10,Windows 11,MacOS,ChromeOS |
| Warranty | 12 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 310 FHD |
| Gamintojo prekės serija | WebCam |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.