Lenovo | WebCam | 300 FHD
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: 300 FHD
- Gamintojo prekės serija: WebCam
Lenovo | WebCam | 300 FHD
| Gamintojo kodas | GXC1E71383 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lenovo |
| Gross depth (mm) | 110 mm |
| Gross height (mm) | 70 mm |
| Gross weight | 0.187 kg |
| Gross width (mm) | 130 mm |
| Net weight | 0.148 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.001001 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 35 g |
| Plastic (No PET) | 4 g |
| Tare weight (kg) | 0.039 kg |
| Maksimali vaizdo raiška | 1920 pikseliai |
| Gaminio spalva | Grey |
| Montavimo tipas | Clip |
| Artinimo galimybė | No zoom option |
| Sąsaja | USB 2.0 |
| Įmontuotas mikrofonas | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 300 FHD |
| PET | 50.00 g |
| Gamintojo prekės serija | WebCam |
| Suderinamos operacinės sistemos | Windows 7, Windows 8, or Windows 10; Mac OS X 10.14 or higher; Ubuntu 20.04 Chromebook 85.0.4181.3 |
| Kitos savybės | Shooting angle: pan and tilt. Privacy shutter to physically cover webcam lens |
| Palette Qty | 1849 dalių |
| Producer | Lenovo |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.