Lenovo TWS ANC Earbuds (X9 Edition) | Built-in microphone | Bluetooth | Tidal teal
Technical details
- Producer: Lenovo
72,23 €
Turime
Lenovo TWS ANC Earbuds (X9 Edition) | Built-in microphone | Bluetooth | Tidal teal
| Gamintojo kodas | 4XD1R31390 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lenovo |
| Gross depth (mm) | 65 mm |
| Gross height (mm) | 26 mm |
| Gross weight | 0.315 kg |
| Gross width (mm) | 47 mm |
| Net weight | 0.047 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 260.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.27 kg |
| Volume (m3) | 0.00007943 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Lenovo |
| Palette Qty | 176 dalių |
| Jungties tipas | Bluetooth |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TWS ANC Earbuds (X9 Edition) |
| Spalva | Tidal teal |
| Mikrofono jautrumas | -38±1 dB |
| Kitos savybės | Frequency Range: 20-20KHz; Impedance: 16Ω; Battery Charging Time: about 1.5 hour |
| Įmontuotas mikrofonas | Yes |
| Aplinkos triukšmo slopinimas | Yes |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.