Targus Webcam with IR Facial Recognition | Targus
Technical details
- Producer: Targus
Targus Webcam with IR Facial Recognition | Targus
| Gamintojo kodas | AVC045GL |
|---|---|
| Prekės ženklas | Targus |
| Gross depth (mm) | 107.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross weight | 0.18 kg |
| Gross width (mm) | 106.00 mm |
| Net weight | 0.14 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 32.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Targus |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.