Lenovo | ThinkVision T32UD-40 | 31.5 ” | IPS | 16:9 | 60 Hz | 4 ms | 3840 x 2160 pixels | 350 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Eclipse Black | Warranty 36 month(s)
Lenovo | ThinkVision T32UD-40 | 31.5 ” | IPS | 16:9 | 60 Hz | 4 ms | 3840 x 2160 pixels | 350 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Eclipse Black | Warranty 36 month(s)
674,06 €
Turime
Turime
| Gamintojo kodas | 64B0GAT1EU |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lenovo |
| Gross depth (mm) | 525.00 mm |
| Gross height (mm) | 148.00 mm |
| Gross weight | 14.00 kg |
| Gross width (mm) | 950.00 mm |
| Net weight | 9.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 3500.00 g |
| Plastic (No PET) | 600.00 g |
| Tare weight (kg) | 4.10 kg |
| Volume (m3) | 0.07 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | Lenovo |
| Palette Qty | 23 dalių |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| Ekranas | 3840 x 2160 pikseliai |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| Įmontuoti garsiakalbiai | No |
| VESA tvirtinimo sistemos | 100×100 mm |
| Ekrano ryškumas | 350 cd/m² |
| Warranty | 36 mėn. |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort, USB-C, RJ45 |
| Pasukimas | Yes |
| Gaminio spalva | Eclipse Black |
| Skydelio tipas | IPS |
| Foninio apšvietimo tipas | WLED |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| Reakcijos laikas | 4 ms |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | ThinkVision T32UD-40 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | Yes |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| Aukščio reguliavimas | Yes |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| USB-C | Yes |
| USB-C maitinimo tiekimas | 100W |
| Proporcija | 16:9 |
| Ekrano įstrižainė | 31.5 col. |
| Sukiojimas | Yes |
| "DisplayPort" prievadų skaičius | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.