Lenovo ThinkPad X1 Mouse and X1 Leather Sleeve Kit | Sleeve | Black
Technical details
- Producer: Lenovo
138,74 €
Išankstinis užsakymas
Lenovo ThinkPad X1 Mouse and X1 Leather Sleeve Kit | Sleeve | Black
| Gamintojo kodas | 4XR0V83212 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lenovo |
| Gross depth (mm) | 375.00 mm |
| Gross height (mm) | 55.00 mm |
| Gross weight | 95.005 kg |
| Gross width (mm) | 260.00 mm |
| Net weight | 95.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Tare weight (kg) | 0.005 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Lenovo |
| Plastic (No PET) | 5 g |
| Palette Qty | 11 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | ThinkPad X1 Mouse and X1 Leather Sleeve Kit |
| Dėklo tipas | Sleeve |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | N/A col. |
| Spalva | Black |
| Warranty | 12 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.