Lenovo | ThinkPad Essential Mouse | Optical | Wireless | Black
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: ThinkPad Essential Mouse
Technical details
- Įtaiso tipas: Wireless
- Tipas: Optical
Dizainas
- Gaminio spalva: Black
Lenovo | ThinkPad Essential Mouse | Optical | Wireless | Black
| Gamintojo kodas | 4X30M56887 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lenovo |
| Warranty | 12 mėn. |
| Gross weight | 0.138 kg |
| Net weight | 0.057 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | ThinkPad Essential Mouse |
| Įtaiso tipas | Wireless |
| Svoris | 60 g |
| Gaminio spalva | Black |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Slinkimo ratukų kiekis | 1 |
| Tipas | Optical |
| Judesio aptikimo technologija | Optical |
| Ergonomiškas dizainas | Ambidextrous design for both left and right hand comfort |
| Įkraunama | No |
| Elementai pridėti | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Packing quantity | 120 dalių |
| Volume (m3) | 0.000534375 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.081 kg |
| Gross depth (mm) | 125 mm |
| Gross width (mm) | 95 mm |
| Gross height (mm) | 45 mm |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Paper/Pasteboard | 73 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth master carton | 580 mm |
| Gross width master carton | 480 mm |
| Gross height master carton | 280 mm |
| Net weight master carton | 16.56 kg |
| Tare weight master carton | 0.78 kg |
| Palette Qty | 2640 dalių |
| Producer | Lenovo |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.