Lenovo | ThinkCentre TIO Flex | Tilt | 22-27 ” | Black
Technical details
- Screen size compatibility: 22-27 col.
- Funkcijos: Tilt
- Producer: Lenovo
Dizainas
- Gaminio spalva: Black
90,21 €
Išankstinis užsakymas
Lenovo | ThinkCentre TIO Flex | Tilt | 22-27 ” | Black
| Gamintojo kodas | 4XF1K03170 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lenovo |
| Gross depth (mm) | 480.00 mm |
| Gross height (mm) | 285.00 mm |
| Gross weight | 4.532 kg |
| Gross width (mm) | 250.00 mm |
| Net weight | 4.25 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 0.242 g |
| Tare weight (kg) | 0.282 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Plastic (No PET) | 0.04 g |
| Kitos savybės | Rich monitor support scope; VESA bracket; Tilt and lift; Phone docking bar |
| VESA tvirtinimo sistemos | 100 x 100 mm |
| Įrengiamo paviršiaus suderinamumas (maks.) | 100 x 100 mm |
| Įrengiamos sąsajos suderinamumas (min.) | 100 x 100 mm |
| Screen size compatibility | 22-27 col. |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | 27 col. |
| Funkcijos | Tilt |
| Posvyrio kampas | -5/22 ° |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 4XF1K03170 |
| Gamintojo prekės serija | ThinkCentre TIO Flex |
| Gaminio spalva | Black |
| Aukščio reguliavimo ribos | 80-125 mm |
| Gross depth master carton | 496 mm |
| Gross width master carton | 255 mm |
| Gross height master carton | 350 mm |
| Net weight master carton | 19.632 kg |
| Tare weight master carton | 0.753 kg |
| Producer | Lenovo |
| Gaminio pavadinimas | ThinkCentre TIO Flex |
| Warranty | 12 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.