LENOVO ThinkCentre Tiny VESA Mount II | Lenovo
Technical details
- Producer: Lenovo
LENOVO ThinkCentre Tiny VESA Mount II | Lenovo
| Gamintojo kodas | 4XF0N03161 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lenovo |
| Warranty | 12 mėn. |
| Gross weight | 0.546 kg |
| Net weight | 0.255 kg |
| Gross depth (mm) | 255 mm |
| Gross height (mm) | 75.00 mm |
| Gross width (mm) | 235 mm |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Tare weight (kg) | 0.291 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 239 g |
| Plastic (No PET) | 52 g |
| Palette Qty | 192 dalių |
| Producer | Lenovo |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.