Lenovo Select Targus | Mobile Elite Backpack | Fits up to size 16 ” | Backpack | Black | Shoulder strap | Waterproof
Technical details
- Producer: Lenovo
62,24 €
Turime
Lenovo Select Targus | Mobile Elite Backpack | Fits up to size 16 ” | Backpack | Black | Shoulder strap | Waterproof
| Gamintojo kodas | GX41L44752 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lenovo |
| Gross depth (mm) | 321 mm |
| Gross height (mm) | 451 mm |
| Gross weight | 1.12 kg |
| Gross width (mm) | 170 mm |
| Net weight | 1.02 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 90 g |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| Volume (m3) | 0.02461107 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Lenovo |
| Atsparus vandeniui | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Select Targus |
| Gamintojo prekės serija | Mobile Elite Backpack |
| MAKSIMALUS EKRANO DYDŽIO SUDERINAMUMAS | 16 col. |
| Petnešėlė | Yes |
| Dėklo tipas | Backpack |
| Matmenys (P x Gx A) | 386 x 260.35 x 20.32 mm |
| Spalva | Black |
| Palette Qty | 114 dalių |
| Warranty | 12 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.