Lenovo Essential Wireless Combo Keyboard & Mouse Gen2 | Keyboard and Mouse Set | Wireless | Mouse included | Nordic | Black
Technical details
- Producer: Lenovo
44,94 €
Turime
Lenovo Essential Wireless Combo Keyboard & Mouse Gen2 | Keyboard and Mouse Set | Wireless | Mouse included | Nordic | Black
| Gamintojo kodas | 4X31R64497 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lenovo |
| Gross depth (mm) | 520.00 mm |
| Gross height (mm) | 42.00 mm |
| Gross weight | 1.00 kg |
| Gross width (mm) | 142.00 mm |
| Net weight | 0.47 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 26.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.53 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Lenovo |
| Palette Qty | 279 dalių |
| Klaviatūros išdėstymas | Nordic |
| Tipas | Keyboard and Mouse Set |
| Gaminio spalva | Black |
| Ryšio technologija | Wireless |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Essential Wireless Combo Keyboard & Mouse Gen2 |
| Paslinkimo tipas | 2-way scrolling (Up, Down) |
| Klaviatūros apšvietimas | No |
| Pelė pridėta | Yes |
| Warranty | 36 mėn. |
| Mygtukų tipas | 3 buttones ( Left, Right, Scroll) |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.