Lenovo Professional Wireless Rechargeable Combo Keyboard and Mouse | Keyboard and Mouse Set | Wireless | Mouse included | Estonian | Bluetooth | Grey
Technical details
- Producer: Lenovo
84,87 €
Turime
Lenovo Professional Wireless Rechargeable Combo Keyboard and Mouse | Keyboard and Mouse Set | Wireless | Mouse included | Estonian | Bluetooth | Grey
| Gamintojo kodas | 4X31R64356 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lenovo |
| Gross depth (mm) | 538.00 mm |
| Gross height (mm) | 42.00 mm |
| Gross weight | 0.89 kg |
| Gross width (mm) | 129.00 mm |
| Net weight | 0.67 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 19.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.22 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Lenovo |
| Palette Qty | 296 dalių |
| Klaviatūros išdėstymas | Estonian |
| Mygtukų tipas | 4-Way scrolling (up, down, left, right) |
| Tipas | Keyboard and Mouse Set |
| Gaminio spalva | Grey |
| Ryšio technologija | Wireless |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Professional Wireless Rechargeable Combo Keyboard and Mouse |
| Klaviatūros apšvietimas | No |
| „Bluetooth“ | Yes |
| Pelė pridėta | Yes |
| Warranty | 36 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.