Lenovo | M210 RGB | Gaming Mouse | Wired
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: M210 RGB
- Įtaiso tipas: Gaming Mouse
Specifikacijos
- Jungties tipas: Wired
Lenovo | M210 RGB | Gaming Mouse | Wired
| Gamintojo kodas | GY51M74265 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lenovo |
| Gross depth (mm) | 130 mm |
| Gross height (mm) | 42 mm |
| Gross weight | 0.154 kg |
| Gross width (mm) | 70 mm |
| Net weight | 0.101 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 37.00 g |
| Plastic (No PET) | 16.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.0003822 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Lenovo |
| Palette Qty | 23 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | M210 RGB |
| Slankiklis | Up/Down |
| Cable length | 1.8 cm |
| Number of buttons | 7 NULL |
| Jungties tipas | Wired |
| Key life span | 20 Million |
| Foninis apšvietimas | Yes |
| Sensors | PAW3333 |
| Įtaiso tipas | Gaming Mouse |
| Warranty | 12 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.