Lenovo LOQ Tower 26ADR10 AMD R7 8745HX/32GB/1TB/NVIDIA GF RTX 5070 12GB/WIN11 Home/2Y Warranty | Lenovo
Technical details
- Producer: Lenovo
2032,80 €
Turime
Lenovo LOQ Tower 26ADR10 AMD R7 8745HX/32GB/1TB/NVIDIA GF RTX 5070 12GB/WIN11 Home/2Y Warranty | Lenovo
| Gamintojo kodas | 91DF003YMW |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lenovo |
| Gross depth (mm) | 560.00 mm |
| Gross height (mm) | 548.00 mm |
| Gross weight | 14.2 kg |
| Gross width (mm) | 330.00 mm |
| Net weight | 11.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 2700.00 g |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Volume (m3) | 0.10 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Lenovo |
| Tare weight (kg) | 2.7 kg |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.