Lenovo LOQ | 17IRR9 | Desktop | Tower | Intel Core i7 | i7-14700 | 32 (2×16) GB | UDIMM DDR5 | 1000 GB | 8 | No Optical drive | No keyboard | Windows 11 Home | Warranty 24 month(s)
Technical details
- Producer: Lenovo
1327,67 €
Turime
Lenovo LOQ | 17IRR9 | Desktop | Tower | Intel Core i7 | i7-14700 | 32 (2×16) GB | UDIMM DDR5 | 1000 GB | 8 | No Optical drive | No keyboard | Windows 11 Home | Warranty 24 month(s)
| Gamintojo kodas | 90X000G3BX |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lenovo |
| Gross depth (mm) | 170.00 mm |
| Gross height (mm) | 376.00 mm |
| Gross weight | 9.50 kg |
| Gross width (mm) | 279.00 mm |
| Net weight | 8.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.50 kg |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Lenovo |
| Palette Qty | 97 dalių |
| Vidinės atminties tipas | UDIMM DDR5 |
| Diskrečiosios grafikos adapterio tipas | 8 |
| Gaminio spalva | Luna Grey (Front Bezel), Raven Black (Chassis) |
| Procesoriaus branduoliai | 20 |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11ax |
| Tipas | Desktop |
| I/O prievadai | Front Ports: 1x USB-C (USB 5Gbps/USB 3.2 Gen 1), with 15W charging; 2x USB-A (USB 5Gbps/USB 3.2 Gen 1); 1x headphone/microphone combo jack (3.5mm). Rear Ports: 4x USB-A (Hi-Speed USB/USB 2.0); 1x HDMI 2.1 TMDS; 1x VGA; 1x Ethernet (RJ-45); 1x headphone (3.5mm); 1x power connector |
| Procesorius | Intel Core i7 |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Home |
| Korpuso tipas | Tower |
| Klaviatūros kalba | No keyboard |
| „Bluetooth“ versija | 5.3 |
| Optinio įrenginio tipas | No Optical drive |
| Laikmena | SSD |
| Procesoriaus modelis | i7-14700 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 17IRR9 |
| Gamintojo prekės serija | LOQ |
| Procesoriaus dažnis | P-core 2.1/5.3GHz, E-core 1.5/4.2 GHz |
| Warranty | 24 mėn. |
| Atminties taktinis dažnis | 5600 MHz |
| Vidinė atmintis | 32 (2×16) GB |
| Diskrečiosios grafikos adapterio atmintis | NVIDIA GeForce RTX 5060 GB |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | No |
| Matmenys (P x G x A) | 170 x 279 x 376 mm |
| Laikmenos talpa | 1000 GB |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.