Lenovo IdeaCentre AIO 3 24ARM9 23.8 FHD AMD R5 7535HS/16GB/1TB/AMD Radeon 660M/WIN11 Home/ENG kbd/2Y Warranty | Lenovo
Technical details
- Producer: Lenovo
755,95 €
Turime
Lenovo IdeaCentre AIO 3 24ARM9 23.8 FHD AMD R5 7535HS/16GB/1TB/AMD Radeon 660M/WIN11 Home/ENG kbd/2Y Warranty | Lenovo
| Gamintojo kodas | F0HR00A5LT |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lenovo |
| Gross depth (mm) | 235.00 mm |
| Gross height (mm) | 561.00 mm |
| Gross weight | 9.57 kg |
| Gross width (mm) | 666.00 mm |
| Net weight | 6.81 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 g |
| Plastic (No PET) | 760.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.76 kg |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Volume (m3) | 0.09 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Lenovo |
| Palette Qty | 20 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.