Lenovo | Folio Case for Idea Tab Pro
Technical details
- Producer: Lenovo
Lenovo | Folio Case for Idea Tab Pro
| Gamintojo kodas | ZG38C05980 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lenovo |
| Gross depth (mm) | 294 mm |
| Gross height (mm) | 14 mm |
| Gross weight | 0.418 kg |
| Gross width (mm) | 193 mm |
| Net weight | 0.39 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 21.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.000794388 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Lenovo |
| Palette Qty | 1202 dalių |
| Kitos savybės | The stylish extension to your Idea Tab Pro, the carefully crafted Folio Case is as protective as it is functional. Prevent gradual wear-and-tear, enjoy hands-free streaming and browsing, and show off your style with a case built for innovators on the go. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Folio Case for Idea Tab Pro |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.