Lenovo Accessories 20W USB-A Wall Charger | Lenovo
Technical details
- Producer: Lenovo

12,71 €
Turime
Lenovo Accessories 20W USB-A Wall Charger | Lenovo
| Gamintojo kodas | ZG38C07909 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lenovo |
| Gross depth (mm) | 23.00 mm |
| Gross height (mm) | 88.00 mm |
| Gross weight | 0.16 kg |
| Gross width (mm) | 40.00 mm |
| Net weight | 0.06 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Lenovo |
| Warranty | 12 mėn. |
Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.