Lenovo
Technical details
- Producer: Lenovo
Lenovo
| Gamintojo kodas | 4X90Q59481 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lenovo |
| Warranty | 12 mėn. |
| Gross weight | 0.025 kg |
| Net weight | 0.015 kg |
| Tipas | USB-C to USB-A |
| Gaminio spalva | Black |
| Kabelio ilgis | 0.14 m |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.0001495 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 115 mm |
| Gross width (mm) | 10 mm |
| Gross height (mm) | 130 mm |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Paper/Pasteboard | 7.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 11559 dalių |
| Producer | Lenovo |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.