Lenovo 2-in-1 Laptop Stand | Lenovo | 2-in-1 Laptop Stand
Technical details
- Warranty: 1 metai
- Producer: Lenovo
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: 2-in-1 Laptop Stand
Kitos funkcijos
- Matmenys (P x G x A): 290.6 x 265.6 x 15.1 mm
Lenovo 2-in-1 Laptop Stand | Lenovo | 2-in-1 Laptop Stand
| Gamintojo kodas | 4XF1A19885 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lenovo |
| Gross depth (mm) | 330 mm |
| Gross height (mm) | 60 mm |
| Gross weight | 0.882 kg |
| Gross width (mm) | 300 mm |
| Net weight | 0.6 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 242 g |
| Tare weight (kg) | 0.282 kg |
| Volume (m3) | 0.00594 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Plastic (No PET) | 40 g |
| Warranty | 1 metai, 12 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 2-in-1 Laptop Stand |
| Kitos savybės | The Lenovo 2-in-1 Laptop Stand was designed to solve two frustrating distractions in one: laptop overheating and painfully poor ergonomics. The sturdy, non-slip stand allows you to ergonomically angle your laptop and phone to prevent aches and tension, while ventilation holes improve your laptop’s cooling performance. |
| Matmenys (P x G x A) | 290.6 x 265.6 x 15.1 mm |
| Palette Qty | 284 dalių |
| Producer | Lenovo |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.