Lenovo 100W USB-C AC Adapter – EU | Lenovo | USB-C power adapter – 100 Wh | 20 V | Adapter
Technical details
- Tipas: Adapter
- Gamintojo prekės serija: USB-C power adapter – 100 Wh
Energijos valdymas
- Išvesties įtampa: 20 V
50,59 €
Turime
Lenovo 100W USB-C AC Adapter – EU | Lenovo | USB-C power adapter – 100 Wh | 20 V | Adapter
| Gamintojo kodas | 4X21M37469 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lenovo |
| Gross depth (mm) | 264.00 mm |
| Gross height (mm) | 53.00 mm |
| Gross weight | 0.699 kg |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Net weight | 0.6 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 9.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Lenovo |
| Palette Qty | 561 dalių |
| Tipas | Adapter |
| Warranty | 12 mėn. |
| Gamintojo prekės serija | USB-C power adapter – 100 Wh |
| Išvesties įtampa | 20 V |
| Įvesties įtampa | AC 100-240 V |
| Gaminio spalva | Black |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.