Lanberg | Rack cabinet 19″ wall-mount 12U/600×450 (flat pack) with glass door | WF01-6412-10B | Black
Technical details
- Producer: Lanberg
117,36 €
Turime
Lanberg | Rack cabinet 19″ wall-mount 12U/600×450 (flat pack) with glass door | WF01-6412-10B | Black
| Gamintojo kodas | WF01-6412-10B |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lanberg |
| Gross depth (mm) | 450.00 mm |
| Gross height (mm) | 640.00 mm |
| Gross weight | 22.49 kg |
| Gross width (mm) | 600.00 mm |
| Net weight | 21.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1458.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.49 kg |
| Volume (m3) | 0.17 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Lanberg |
| Palette Qty | 8 dalių |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | WF01-6412-10B |
| Gamintojo prekės serija | Rack cabinet 19" wall-mount 12U/600×450 (flat pack) with glass door |
| Warranty | 36 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.