Lanberg | Rack cabinet 19″ free-standing 42U/800×1200 (flat pack) | FF01-8242-12B | Black
Technical details
- Producer: Lanberg
681,22 €
Turime
Lanberg | Rack cabinet 19″ free-standing 42U/800×1200 (flat pack) | FF01-8242-12B | Black
| Gamintojo kodas | FF01-8242-12B |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lanberg |
| Gross depth (mm) | 2000 mm |
| Gross height (mm) | 800 mm |
| Gross weight | 141.90 kg |
| Gross width (mm) | 800.00 mm |
| Net weight | 139.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 2854.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.90 kg |
| Volume (m3) | 1.28 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Lanberg |
| Palette Qty | 1 dalių |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | FF01-8242-12B |
| Gamintojo prekės serija | Rack cabinet 19" free-standing 42U/800×1200 (flat pack) |
| Warranty | 36 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.