Lanberg | CEE 7/7 to IEC 320 C13 Power Cord | CA-C13C-11CC-0100-BK
Technical details
- Producer: Lanberg
Lanberg | CEE 7/7 to IEC 320 C13 Power Cord | CA-C13C-11CC-0100-BK
| Gamintojo kodas | CA-C13C-11CC-0100-BK |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lanberg |
| Gross depth (mm) | 34.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross weight | 0.82 kg |
| Gross width (mm) | 82.00 mm |
| Net weight | 0.81 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Plastic (No PET) | 15.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Lanberg |
| Palette Qty | 1218 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CA-C13C-11CC-0100-BK |
| Kabelio ilgis | 10 m |
| Gamintojo prekės serija | CEE 7/7 to IEC 320 C13 Power Cord |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.