Lanberg | Castors with thread and brake for wall mounting cabinets, 4 pcs | AK-1601-B
Technical details
- Producer: Lanberg
12,31 €
Turime
Lanberg | Castors with thread and brake for wall mounting cabinets, 4 pcs | AK-1601-B
| Gamintojo kodas | AK-1601-B |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lanberg |
| Gross depth (mm) | 20.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross weight | 1.10 kg |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |
| Net weight | 1.09 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Lanberg |
| Palette Qty | 909 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AK-1601-B |
| Gamintojo prekės serija | Castors with thread and brake for wall mounting cabinets, 4 pcs |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.