Lanberg Adapter HDMI to VGA | AD-0016-BK
Technical details
- Producer: Lanberg
Lanberg Adapter HDMI to VGA | AD-0016-BK
| Gamintojo kodas | AD-0016-BK |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lanberg |
| Gross depth (mm) | 130 mm |
| Gross height (mm) | 10 mm |
| Gross weight | 0.01 kg |
| Gross width (mm) | 70 mm |
| Net weight | 0.01 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.00 kg |
| Volume (m3) | 0.000091 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Lanberg |
| Palette Qty | 41 dalių |
| Tipas | HDMI to VGA |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AD-0016-BK |
| Gamintojo prekės serija | Adapter HDMI to VGA |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.