Lanberg Adapter | AD-UC-UA-02
Technical details
- Producer: Lanberg
Lanberg Adapter | AD-UC-UA-02
| Gamintojo kodas | AD-UC-UA-02 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lanberg |
| Gross depth (mm) | 180 mm |
| Gross height (mm) | 5 mm |
| Gross weight | 0.01 kg |
| Gross width (mm) | 100 mm |
| Net weight | 0.01 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.00 kg |
| Volume (m3) | 0.00009 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Lanberg |
| Palette Qty | 39 dalių |
| Tipas | USB Type-C to USB Type-A |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AD-UC-UA-02 |
| Gamintojo prekės serija | Adapter |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.