Lanberg 19″ fixed shelf 1U/483x300mm, max load capacity up to 25kg | AK-1004-B | Black
Technical details
- Producer: Lanberg
15,35 €
Turime
Lanberg 19″ fixed shelf 1U/483x300mm, max load capacity up to 25kg | AK-1004-B | Black
| Gamintojo kodas | AK-1004-B |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lanberg |
| Gross depth (mm) | 495.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross weight | 2.38 kg |
| Gross width (mm) | 310.00 mm |
| Net weight | 2.24 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 136.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.14 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Lanberg |
| Palette Qty | 225 dalių |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AK-1004-B |
| Gamintojo prekės serija | 19" fixed shelf 1U/483x300mm, max load capacity up to 25kg |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.