Lanberg 19″ fixed shelf 1U/465x515mm, max load capacity up to 120kg | AK-1003-B | Black
Technical details
- Producer: Lanberg
13,59 €
Turime
Lanberg 19″ fixed shelf 1U/465x515mm, max load capacity up to 120kg | AK-1003-B | Black
| Gamintojo kodas | AK-1003-B |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lanberg |
| Gross depth (mm) | 535.00 mm |
| Gross height (mm) | 25.00 mm |
| Gross weight | 2.44 kg |
| Gross width (mm) | 475.00 mm |
| Net weight | 2.24 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Lanberg |
| Palette Qty | 272 dalių |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AK-1003-B |
| Gamintojo prekės serija | 19" fixed shelf 1U/465x515mm, max load capacity up to 120kg |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.