Lanberg 19″ fan unit/ventilation panel with LCD 4 fans + thermostat 230V | AK-1503-B | Black
Technical details
- Producer: Lanberg
88,56 €
Turime
Lanberg 19″ fan unit/ventilation panel with LCD 4 fans + thermostat 230V | AK-1503-B | Black
| Gamintojo kodas | AK-1503-B |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lanberg |
| Gross depth (mm) | 49.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross weight | 5.11 kg |
| Gross width (mm) | 390.00 mm |
| Net weight | 4.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 212.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.21 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Lanberg |
| Palette Qty | 196 dalių |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AK-1503-B |
| Gamintojo prekės serija | 19" fan unit/ventilation panel with LCD 4 fans + thermostat 230V |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.