Lanberg 19″ fan unit/ventilation panel with LCD 2 fans + thermostat 230V | AK-1502-B | Black
Technical details
- Producer: Lanberg
61,87 €
Turime
Lanberg 19″ fan unit/ventilation panel with LCD 2 fans + thermostat 230V | AK-1502-B | Black
| Gamintojo kodas | AK-1502-B |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lanberg |
| Gross depth (mm) | 505.00 mm |
| Gross height (mm) | 75.00 mm |
| Gross weight | 3.34 kg |
| Gross width (mm) | 270.00 mm |
| Net weight | 3.02 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 326.00 g |
| Plastic (No PET) | 1.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.33 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Lanberg |
| Palette Qty | 169 dalių |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AK-1502-B |
| Gamintojo prekės serija | 19" fan unit/ventilation panel with LCD 2 fans + thermostat 230V |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.