KVM Cable Set DS-19233 | KVM | Length: 5 m
Technical details
- Kitos savybės: Length: 5 m
- Kabelio tipas: KVM
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: KVM Cable Set DS-19233
KVM Cable Set DS-19233 | KVM | Length: 5 m
| Gamintojo kodas | DS-19233 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Digitus |
| Gross depth (mm) | 30.00 mm |
| Gross height (mm) | 220.00 mm |
| Gross weight | 0.34 kg |
| Gross width (mm) | 215.00 mm |
| Net weight | 0.29 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 609 dalių |
| Kitos savybės | Length: 5 m |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | KVM Cable Set DS-19233 |
| Kabelio tipas | KVM |
| Producer | Digitus |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.